ALP armyFENIX protector alp army foto

Source

Source-9

O společnosti

Společnost Source byla založena v roce 1989 a nyní zaměstnává více jak 200 zaměstnanců. Source vždy patřil a patří k průkopníkům v oblasti hydratace. Své výrobky prodává více jak 20 let, momentálně ve více jak 25 zemích světa.


Source-9 Výrobky Source jsou vyráběny v Izraeli, ve výrobě certifikované ISO 9001, ISO 14001 (Environmental Management System) a OHSAS 18001 (Health and Safety System).


Source-9 Source je společnost se silnými vazbami ke společnosti, zastávající ideu trvale udržitelné místní ekonomiky. Každoročně věnuje 5% z čistého zisku na sociální aktivity nebo aktivity týkající se životního prostředí v blízké komunitě.Technologie


Source-9TASTE-FREE ™ System
Materiál rezervoáru na vodu je opatřen speciálním povrchem (Glass-Like ™ PE), který uchovává vodu čerstvou a bez zápachu i po dobu několika týdnů.
Source-9GRUNGE-GUARD™ Technology
System zabraňuje při používání a skladování vzniku plísní, hub a bakterií. Na povrchu vaku a hadičky nevzniká žádný biologický film. Antibakteriální systém neovlivňuje vlastnosti vody. Veškeré části výrobku, které jsou v kontaktu s pitnou vodou, mají hygienické atesty platné v Evropské unii.
Source-9CARE-FREE™ System
Minimální požadavky na údržbu i při opětovném plnění po dobu několika měsíců. Hrdlo je dostatečné široké pro vložení ruky. Jednoduchá manipulace jednou rukou i v rukavicích. Rychlé schnutí. V oblasti údržby výrobky Source představují nejjednodušší systém na trhu.
Source-9GLASS-LIKE™ Film Technology
Hydratační vaky jsou vyrobeny z velmi hladkého polymeru, který se podobá sklu. Stejně jako sklo, je to materiál se „samočištěním“, protože bakterie a nečistoty se na hladkém povrchu hydratačního rezervoáru nemohou udržet. Na povrchu vaku nejsou žádné nepravidelnosti a voda díky tomu může hladce stékat po povrchu a tím také dochází k samočištění vaku.
Source-9Widepac™Tech
Široký uzávěr vaku je velmi uživatelsky přívětivý. Umožňuje snadné plnění, čištění, vysoušení a případné vkládání ledu. Na hrdle vaku je neprodyšný a neprosakující uzávěr (US Patent).
Source-9QMT (Quick Mate Technology)
Rychlospojka k připojení a odpojení jednotlivých částí. Mechanismus, který umožňuje rozpojení hadičky a vaku, případně výměnu součástí bez rozlití tekutiny i když je vak naplněn.
Source-9Storm Valve™
„Nekousací“ náústek (patentovaný mechanismus).Tento systém umožňuje o 25% větší průtok než náústky „kousací“. Násústek funguje na principu tah-tlak. Náústek je k hadičce připevněn pod úhlem, takže hadička může být o 25cm kratší.
Source-9Helix Valve™
„Kousací“ náústek. Kulatý tvar naústku nevyžaduje přesné umístění v ústech. Pití je umožněno lehkým stiskem náústku.

© kuks 2011-16 | edit